| Dope a întrebat:

Buna Ieri am mancat 6 bucati de porumb fiert. s-ar putea sa vomit din cauza acestei cantitati.

p. s. am pus sare pe ei!

multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și nu înțeleg de ce ai mâncat așa de mult?
Dacă o să vomiți, așa meriți pentru că îți bați joc de propriul organism!
Pa, pa.

| lovem3 a răspuns:

Dc sa vomiti? si eu mananc mult porumb fiert cu multa sare si nu vomit.

| darkrider a răspuns:

E intrebare sau ce? Eu nu vad niciun semn de intrebare...
Oricum, du-te si culca-te ca deja ai inceput sa debitezi. De unde sa stim noi daca o sa vomiti tu sau nu?

| Iulian03 a răspuns:

Scuze de raspuns intarziat, dar cred ca o sa vomiti pentru ca ai abuzat foarte mult.

PS:Intrebarea e pusa de mult ai vomitat sau nu>?

| Crivi a răspuns:

Daca ai baga in tine ca...happy

| Iris2709 a răspuns:

Iti spun sigur ca daca iti e rau vomiti daca nu nu vomiti!