| nuconteaza777 a întrebat:

Ieri am venit de la mare din Turcia și acolo mancarea era nu prea...dar și apa aia sărată de te ard și ochii.
Mai pe scurt mă ustura anusul laughing și asta nu e gluma, când vreau să sa fac am o usturime mare și nu pot sa termin normal sad e foarte nașpa, cum sa scap de aceasta senzație oribila? Sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| biancaelenatanase a răspuns:

Bună! Am pățit și eu ceva asemănător. Poți lua de la farmacie o cremă specială. În câteva zile ar trebui să fi ok.
Sănătate!

| FreddieM a răspuns:

De ce nu foloesti un sapun antibacterial neutru pentru zone intime ca sa indepartezi cea mai mica urma de disconfort, sau fa spalaturi cu ceai de musetel. Te improspateaza

| Catrice a răspuns:

Știi ca în nord e vorba tot de Marea neagră, nu?! laughing

| Daniel323 a răspuns:

Sigur nu ai adormit undeva cateva ore?

| nuconteaza777 explică (pentru Daniel323):

In aeroport am așteptat noaptea, mi s-a anulat avionul

| nuconteaza777 explică (pentru FreddieM):

Mereu folosesc săpun intim pentru zonele genitale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te dai cu dușul pe acolo și un pic de cremă.