| Libelula45 a întrebat:

Imi puteti spune si mie o crema pentru marirea sanilor? De preferat sa fie rapida si sigura.mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă ar fi așa ușor crezi ca ar mai exista doctorii aia care pun implanturi?

| mihai69 a răspuns:

Nu există așa ceva. Doar proteze cu silicon, prin operație.

| danutzu96 a răspuns:

N'existe pas...

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu exista.

| dfsdsf a răspuns:

Până în prezent, singura și cea mai bună metodă pentru mărirea sânilor s-a dovedit a fi ungerea cu sperma partenerului. Deoarece sperma conține foarte multe proteine și vitamine, printre care și albumină, fapt pentru care favorizează și albirea dinților la femei.