| Libelula45 a întrebat:

Buna,imi puteti spune si mie o crema pentru marirea sanilor rapida? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista creme de marire sani, sau penisuri!
Sanii cresc hromonal, odata cu tine si depind de ceea ce mananci!
Ma asteptam totusi sa stii la varsta ta, ca un organ nu poate sa creasca, daca pui crema pe el!

| Libelula45 explică (pentru Violleta2022):

Ba da stiam dar am vazut atatea reclame la creme si pilule minune care iti maresc sanii si am zis sa intreb poate a folosit cineva o anume crema si speram sa mearga, pentru ca avand sanii mici sunt chiar complexata cand vad peste tot "silicoane defiland" this is the life..probleme feminine

| Violleta2022 a răspuns (pentru Libelula45):

Nu te retin in a-ti cumpara mult dorita crema, doar ca incerc sa te aduc cu picioarele pe pamant, sa-ti spun ca nu te va ajuta, ca de ajuta cumva, femeile nu mai ajungeau la operatii estetice, silicoane si alte implanturi, dupa ce au incercat si epuizat, toate cremele scumpe de pe pamant.
Adevarul este ca, sanii cresc doar hormonal, indiferent cat tragi tu de ei, sau ii masezi cu creme ei vor creste doar cand trebuie sa creasca.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ciocolata Milka; mai mult vacuta Mlilka. La ce... folosesc tatele de tip JOIANA?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Poate vrea o "franciza" cu vreun bou.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un barbat dispus sa ti-i maseze zilnic, cel putin 3-5 re. Dar daca sunt ca doua madarine : te poti considera o femeie fericita.

| 1231242 a răspuns:

Ce secreta barbatul sa vedem de unde faci rosttongue

| LadyDee89 a răspuns:

N-ai sa gasesti asa ceva... ai sani mici? Soarta!