| BM21 a întrebat:

În urmă cu 2 luni am suferit o operație în urma unui picior rupt, unde mi s-au ataşat de os un şurub şi o broşă.
În această perioadă am luat foarte multe tipuri de pastile şi am făcut injecții cu anti-coagulant.
Mi-am dereglat puțin organismul în sensul că nu mai dorm absolut deloc noaptea, ci câteva ore în timpul zilei şi nu pot să mănânc.
Am ciclu menstrual REGULAT de 7 ani, dar luna anterioară a venit cu 6 zile mai devreme, iar luna asta... avem deja 16 zile întârziere!
Am făcut un test de sarcină ce a ieşit negativ. La ginecolog momentan nu pot merge pentru că încă sunt blocată la pat.
Ar putea întârzia din cauza schimbărilor din ultima perioadă, având în vedere că am fost foarte stresată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Marina1695 a răspuns:

Da se poate sa intarzie foarte mult din cauza stresului puternic. Exista multe cazuri de acest gen