| Marrianna a întrebat:

Incercam si eu sa fac o mega prostie... Am incercat sa ma apuc de fumat. Am invatat sa fumez, ce-i drept, insa dupa ce am fumat prima tigara, am crezut ca mor si nu glumesc. Dupa ce ca eram ametita de nu mai stiam de mine, toata noaptea mi-a fost rau, am facut febra si am avut diaree. Eu asa ma gandesc. Sa fie de la asta. Stiu doar ca nu am dormit deloc de durere si de rau ce imi este. Voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Winchester308 a răspuns:

In ce imprejurimi te-ai apucat? Sigur a fost doar o zi normala in care ai fumat? N-ai baut, n-ai facut nimic altceva?
Ce ai marca ai fumat? In cat timp ai fumat-o?

| Marrianna explică (pentru Winchester308):

Kent au fost... 2 in 5 minute... bausem un pahar de bere inainte laughing) si cam atat

| Winchester308 a răspuns (pentru Marrianna):

Eu am tras jumatate de HD in aprox. 2 minute si mi se facuse rau.Ai exagerat, mai ales ca a fost prima data.De aceea ti s-a facut rau.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bv tie, ai incercat ai vazut ca e de nasol poate pe viitor nu mai pui tigara in gura

| Radu284 a răspuns:

Ameteala e normala, febra nu, diareea posibil (desi nu prea se intampla asa ceva).

| lucifer12345678 a răspuns:

Chiar daca durerile nu erau de la tigara, nu mai incerca
mai tarziu vei regreta

| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

Fa un control la plamani.

| Aliona00 a răspuns:

Da e de la fumul ala de tigasra pe care se imbiba.Si nu mai fuma mai tirziu vei regreta

| Sweetgirl69 a răspuns:

Nu ar trebui să mai fumezi