| anonim_4396 a întrebat:

M-am lovit in zona capului(partea stanga spate), mai exact in coltul geamului. Observ ca am o mica sangerare in locul respectiv si ma ustura. Am aplicat o compresa cu apa rece pe rana. Oare e nevoie sa merg la medic sau sa mai astept sa vad daca o sa am si alte simptome? Ati mai avut astfel de experiente?
O zi buna tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Daca apar alte simptome e cazul sa mergi la medic.
O zi buna si tie!
Te pup!

| dragutzairina a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat (putin mai nasol decatla tine ) si mi-a trecut intr-o saptamana. Daca vezi ca durerea se accentueaza si se umfla sau curge mai mult sange ar fi bine sa mergi la medic sa vada daca este ceva grav. Daca iti trece durerea si nu mai sangerezi, daca nu este umflat si arata bine locul lovituri inseamna ca totul este bine happy big grin Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

| metin2men a răspuns:

Am patit acelasi lucru si era capul spart ITI RECOMAND SA MERGI LA DOCTOR

| Helena08 a răspuns (pentru metin2men):

Si ce ti-a facut?