| adryanagraure98 a întrebat:

ma doare de a seara partea dreapta jos, de a seara sunt si pe stop, dar nu ma doare tare si nici daca apas, ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te doare din cauză că eşti pe stop.
Poţi încerca un ceai de tei, pune o sticluţă cu apă călduţă pe burtică, poţi lua un calmant ceva.
Te pup!

3 răspunsuri:
| ItalianoVero a răspuns:

Apendicita,din cate stiu,ca si eu sunt destul de speriat in privinta asta,te doare cand apesi ai greturi,varsaturi, febra, frisoane, te doare piciorul drept, plus ca durerile sunt destul de mari si constante in partea dreapta jos happy

| adryanagraure98 explică:

Ms mult, m.am steriat ca am apendicita. :*

| adryanagraure98 explică:

Da mersi, nu ma mai doare. :*