| Ioana_Beatrice_1999 a întrebat:

Ma doare rau burta, de dimineata ma durea doar jos apoi m.a intepat in partea stanga (putin mai jos de san) apoi m.a lasat si m-a luat iar toata burta! Am vomitat tot ce am mancat ieri si apoi am luat un NOSPA si am mancat + am luat un calciu!
- imi vine intr-una sa dorm
-si ma doare rau de tot burta zici ca se bat matele intre ele.
Ce as putea sa am? Sa ma duc la doctor? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Scaun sau tranzit pentru gaze ai? Ar fi bine sa te consulte un medic. http://www.i-medic.ro

| Ioana_Beatrice_1999 explică (pentru doctoressa):

Nu am, mi.a trecut acum! Multumesc oricum!

| Sweetgirl69 a răspuns:

Du-te la doctor, doar el poate ști cu adevărat ce ai. Așa, noi, aici, dăm cu presupusul, dar nu putem ști exact. Fundă? puppy dog eyes