| FunkySmile a întrebat:

Ma dor forte tare gaurile de la urechi. Am gaurile facute de la cateva luni nu stiu exact oricum pana intr-un an deci nu sunt recente. Au trecut 15 ani de atunci laughing De aproape un an am incetat sa mai port cercei de aur fiindca nu imi mai placeau si am inceput sa port cercei normali tongue. Am mai patit sa ma doar dar mi-a trecut de la sine tongue. Problema ca e deranjat si s-a inrosit acolo si daca pun putin mana sau daca misc putin cercelu ma doare. Nu stiti ce sa pun acolo un unguent ceva ca sa scap.
Fundissa :X.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dana85 a răspuns:

Pune un unguent cu antibiotic : Fluocinolon