| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Bună. Ma dor picioarele când merg mai mult. Menționez ca lucrez în comerț și stau câte 15 ore în picioare. Mi s-a recomandat endolex. Ce părere aveți de endolex?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Orice ai lua, schimba serviciul la max 12 luni sau poate te promoveaza.happy

| Ochialbastri99999999 explică (pentru dinaprilie):

Da prost mai estl. Nu lucrez non stop. Lucru o zi cu ozi libera.

| dinaprilie a răspuns (pentru Ochialbastri99999999):

A da. sper ca macar esti de sex feminin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dinaprilie):

Ce are zdreanta asta? Probabil o fi vreo taranca cu 2 clase cu un viitor frumos spre cimitir

| dinaprilie a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm..nu cred.

| Ochialbastri99999999 explică (pentru anonim_4396):

Zdreamta ești tu. Te bagi și tu în seama. Trebuia sa se supere cel pe care l-am făcut prost, dar el nu s-a supărat, în schimb tu..., probabil ca ești un frustrat, un om de nimic.