| BwâiATAT a întrebat:

Buna ma numesc Florin Boanta am 18 ani sunt din SIMLEU-SILVANIEI judetul salaj si am o rugaminte foarte mare la cei care ma poate ajuta! am hidronefroza bilaterala la ambii rinichi adica imi sunt foarte mici rinichii din nastere si abia am aflat.Am facut dializa acum 2 ani dar medicii au zis ac nu mai are rost sa continui dializa pentru ca nu mai are niciun efect pentru ca situtatia sa agravat foarte tare.am inceput sa urinez sange in loc de urina si va rog sa ma ajutati cu o informatie daca stiti careva vr-un unjurolog foarte bun la noi in tara va las id-ul mei de messenger boantaflorin03 sau numarul de telefon 0754672451 persoana de contact BOANTA FLORIN.Va multumesc din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Ioanel Sinescu de la Spit. Fundeni, si Petrisor Geavlete, Spit. Sf.Ioan. Astia cred ca sunt cei mai buni din tara sau cel putin printre cei mai buni.

1 răspuns:
| RazvanRms a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic dar cred ca ai cancer, sper sa te faci bine dar du-te la Bucuresti rapid si interneazate