| Shnitzy1324 a întrebat:

mereu cand dorm amiaza am dureri enorme de cap dupa ce ma trezesc, si chiar noptile dorm foarte prost,dimineata ma trezesc cu tot trupul supraobosit,nu pot misca nimic,chiar daca in ziua respectiva nu facusem nici un efort.Iar cu durerile de cap e foarte aiurea, ma doare de obicei in zona cefei si am o senzatie putin de ameteala si stare fara dispozitie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe mine ma dor ochii de la pc,cateodata n-am somn, am ameteli cateodata, fa sport, mergi pe jos, te trezesti paralizata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si de ce nu mergi sa-ti faci niste analize ceva?
Nu mai sta pe net, incearca sa te odihnesti mai des, plimbari mai dese.
Te pup!