| Lavina145 a întrebat:

Buna!
mi-am taiat unghia din carne de la picioaru mare si mi-a crescut o `pielita asa?
Cine ma poate ajuta
.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Da te cu propolis

| Lavina145 explică (pentru misu):

Nu...mi-a crescut ceva ca o carnatorie acolo.

| ovidiu8msn a răspuns:

1- Ai taiat unghia de la picioru mare?! laughing Din cate stiu eu, picioarele sunt egale.
2- Ceea ce ai scris tu acolo, numai intrebare nu se poate numi.
3- Cu ce sa te ajutam? Vrei sa iti taiem pielita de la picior sau ce?
4- R.I.P... Lb Romana.

| Lavina145 explică (pentru ovidiu8msn):

Doamne decistraight face
mi-am taiat unghia din carne dupa cateva zile mi-a crescut ceva ca o pielitastraight face si ma doare cand meerg... acum ati priceputstraight face?

| ovidiu8msn a răspuns (pentru Lavina145):

Eee... alta treaba. Este ceva normal sa te doara. Tesutul se regenereaza.

| octha a răspuns:

In primul rand ai dat de pamant cu limba romana...in al doilea rand daca am inteles bine tia crescut la deget unghia, ai taiato "din carne".e normal ca dupa ce ai taiat acolo, sa se refaca pielea si sa devina tare.