| Bibishorrrr a întrebat:

Numele meu este Bianca...si intrebarea mea ar fi daca eu am 1.71 inaltime si 63 greutate.Sunt grasa? SI as vrea sa stiu si eu o metoda usuoara si rapida sa slabesc intr-o saptamana la solturi si burtica.Dau funda.Scuza-ti categoria.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| vitbsk a răspuns:

Salut, eu cred că stai bine. Ca să fiu mai exact ai o înălţime ok, iar o femeie trebuie să fie puţin mai dezvoltată, la osatură la bazin mă refer pentru a putea naşte natural copii sănătoşi. Sfatul meu pentru voi fetelor e să nu trăiţi din reviste photoshopate, ci să trăiţi în viaţa de zi cu zi. E alegerea voastră dacă vreţi să fiţi "umeraşe umblătoare" sau femei adevărate fără complexe şi iubite de soţi/prieteni.

| ramonika125 a răspuns:

Iti recomand o cura de slabire cu graphefruit, mananci jumatate inainte de fiecare masa, este foarte eficient.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru ramonika125):

Tu aia ai folosit-o ca sa fii trasa prin inel, nu?

| ramonika125 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Sincer nu sunt trasa prin inel deloc adica am 1, 78 si 73 kg

| AliceHamingway a răspuns:

Pai uite cum fac eu : beau intotdeauna apa rece (pentru ca iti trebuie 150 de calorii ca sa incalzesti un pahar cu apa), nu manac seara, ci mananc fructe.
depinde si de metabolismul tau poate nu esti grasa ci ai oasele grele, iar la inatimea ta e de inteles. Eu am 14 ani 1, 70 si am 50 de kg, deci depind si de varsta. pup funda?

| Ciciii a răspuns:

Buna,nu esti grasa.Dar daca tot vrei sa mai dai ceva jos, urmareste pe digi sport dimineata de luni pana vineri, de la ora 7. Este o emisiune de fitness care te ajuta.
Funda?