| MARGARETA199734 a întrebat:

Pe data de 5 trebuia sa îmi vina cm.
De 3-4 zile am dureri de burta, toate simptomele înainte de cm.
Am luat in urma cu o săptămâna antibiotic 7 zile pentru infecție urinară, s-ar putea sa întârzie din cauza antibioticelor?
Sarcina este exclusă.
Stau cu stres și frica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu inteleg de unde stres si frica, pana acum ti-a venit la secunda potrivita timp de 10 ani?

| MARGARETA199734 explică (pentru Frank51):

Nu, Dar am luat antibiotice și na ma gandeam ca îl afectează dacă ma durea burta destul de tare 3-4 zile

| Ioana_Larisa_1994 a răspuns:

Nu e nimic anormal probabil ca o sa îți vina peste câteva zile ❤️