| justanothergirl28 a întrebat:

Pentru cei care au idee, la ce pret ar ajunge un aparat dentar fix metalic? Caut ceva care sa nu fie foarte costisitor si am vazut doar preturi destul de ridicate. Si inca ceva, este dureros la fixare sau in timpul purtarii? Multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cam 4000 RON e cel putin, nu prea exista mocaciuni in domeniul asta. Am purtat cind eram mic, in principiu nu e dureros, dar poate fi foarte incomod, mai ales la inceput.