| Annais a întrebat:

Pentru cei care au suferit o luxatie de rotula... dupa cat timp ati putut merge normal?
:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ynnh a răspuns:

După două săptămâni am putut merge, dar încă târâş... abia după patru-şase săptămâni am putut merge ca înainte.
Acum depinde şi cât de gravă a fost, la mine a fost îngrozitor sad.

| Annais explică (pentru Ynnh):

Si acum totul e bine?
Mie mi-a spus doctorul ca in aproximativ 10-14 zile ar trebui sa fie totul bine.happy
Sper sa fie asahappy.