| ColorfulRainbow a întrebat:

Probabil intrebarea aceasta ati mai auzit-o dar as dori sa va cer sfatul.
Ce exercitii sa fac ca sa slabesc?
M-am hotarat si nu ma lashappy.
Vreau sa incep si sa fac zilnicbig grin...si cand voi avea timp voi merge si sa alerg.
Dar va rog recomandati-mi niste exercitii model de youtube sau alt site dar exercitii care chiar functioneaza!
Va multumesc mult!:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cindy crawford are vreo 3 dvd uri.eu l-am luat pe primul care este pentru incepatori, si m-am simtit bine, am vazut rezultate cu exercitiile ei.doar ca in ultima vreme m-am mai puturosit si am pus iar kilograme.gasesti pe youtube fragmente din filmele ei.ar fi mai multe dar astea cu ea au fost singurele care nu mi-au scos sufletul din mine, si am fost multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobilitate alergare obligatoriu zilnic alimentatie