| Corina45788 a întrebat:

Bună, revin cu încă o întrebare pisică mea gestanta, a eliminat o pungă cu lichid, sânge și niște firicele de sânge, țin sa precizez ca 2 zile a avut sângerări, când o pun mana pe burta ei, ii simt cum se mișca, dar nu înțeleg ce a fost aia

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Pai ar trebui sa fete... Doamne ajuta.❤️

| Corina45788 explică (pentru ioana748):

Azi dimineață să întâmplat, pisică este ok în momentul de față, din câte mi s-a spus, eu nu sunt acasă dar încerc sa fiu la curent cu ce întâmplă cu ea

| ioana748 a răspuns (pentru Corina45788):

De obicei nu sunt probleme cu nașterea la pisici.
Trebuie sa fete dintr un moment in altul, caci pare ca i s-a rupt apa.
Sa aiba apa langa ea si este bine ca se simte protejata.
Doamne ajuta❤️