| Hehehahah a întrebat:

Buna seara am avut o operație pe scrot acum aproape 2 săptămâni. Voiam să vă întreb e oare vreo problema daca mai am erecții? Nu prezint durere la erecție da parca nici plăcut nu e. După cât timp am voie să mă ating de zona aia etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Analex17 a răspuns:

Fratele meu a avut operatie si nu a avut probleme cand era in erectie, il durea putin daca avea testiculele stranse stii tu, gen nu atarnau. Acu cred ca conteaza si ce operatie ai avut.