| Elenush18 a întrebat:

Buna seara, as avea si eu o nelămurire luna trecută mi-a venit menstruatia pe data de 4 normal, pe data de 12 mi-a venit iar foarte putin, în momentul de față imi vine foarte putin abia daca se pateaza vreun pic abbs!
Precizez ca am luat antibiotic pentru infecție urinara se poate sa fie o dereglare?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Varsta,contacte sexuale, CM regulat sau nu? Poate fi o dereglare hormonala, sau de la antibiotic.

| Elenush18 explică (pentru Blueberry8):

Am 24 de ani, mi-a venit regulat pana luna trc vnt mi-a venit de 2 ori si acum vine f f putin!

| Blueberry8 a răspuns (pentru Elenush18):

Dereglare de la antibiotic am patit si eu.Mi-a venit de 4 ori intr-o luna jumatate.