| PowerKoko a întrebat:

Bună seara, din 2016 de când aud presiune în urechi am început sa ma trezesc foarte devreme, înainte ma trezeam de la 6 7 dimineața și ieșeam afara la poarta și stăteam pe scaun. Ce părere aveți? Acum ma trezesc la 9

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai ok ar fi sa intrebi un medic (aici nu exista).

| Celdrept a răspuns:

Mergi la ORL

| PowerKoko explică (pentru Celdrept):

Pentru ce?

| Celdrept a răspuns (pentru PowerKoko):

Pentru problema la ureche, cred că și tinitus