| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara. Ma numesc Vlad, am 14 ani si am o intrebare putin mai jenanta:
Penisul meu are 14-15 cm, in stare fleasca il pot da inapoi (beli), in stare erecta tot il pot da inapoi, adica nu am nici o problema, numai capul penisului este acoperit de piele, si am inteles ca nu este ok asa. Si vreau sa va intreb. Asa zisa "ata" se va rupe si va fii normal, capul penisului iesit in stare erecta? Sau nu se va rupe deloc? Multumesc anticipat. Dau funda!!!(tin sa mentionez ca sunt virgin)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Akihito a răspuns:

Exista oameni cu penisul circumcis ( fara pielea ce acopera capul penisului ) si oameni cu penisul necircumcis ( cand pilea acopera capul penisului ).
Pilea aceea poate fi inlaturat prin operati, operatie de circumcizie.
si in legatura cu acea "ata" ea se poate rupe sau nu ( in cazul in care in timpul actului sexual penisul e lubrifiat bine nu se rupe ).

| anonim_4396 explică (pentru Akihito):

Adica se poate rupe in timpul actului sexual?

1 răspuns: