| liviunm a întrebat:

Buna seara sunt creme pentru vergeturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt destule creme antivergeturi unele mai scumpe altele accesibile ca pret. Unele dau rezultate vizibile. Incearca crema Aslavital emulsie antivergeturi sau pe cea de la Gerovital care imbunatatesc considerabil aspectul pielii si nu sunt scumpe. Le gasesti la plafar si in unele farmacii.