| CosminGabriel1990 a întrebat:

Buna seara tuturor.Am o mare problema la mana dreapta.Eu de mic am avut-o rupta de vreo 3 ori la incheietura ambele oase si de atunci tot fac complicatii.De curand mi-a aparut pe linia degetului aratator,zona de la incheietura o umflatura vizibila pe suprafata in interior.Am mai avut tot asa o bula cu lichid,dar mi-a trecut. Daca s-a mai confruntat cineva cu problema asta ma poate ajuta in vreun fel inainte sa ajung la doctor,doresc sa ma linistesc...Cel care ma ajuta am o funda si tot respectul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oanastaroana a răspuns:

Iti recomand sa mergi repede la doctor pot aparea complicati mai mari sipot merge pana la taierea maini.