| Aniaani a întrebat:

Buna seara vreau sa va întreb ceva sunt disperată sangerez la contactul sexual dar nu inteleg cauza am toate analizele bune etc si papanicolau colul se vede bine la aspectul cu speculum am fost la cei mai buni medici toti mi au zis ca am analizele bune dar totusi de sangerez la contactul sexual? Va rog sa imi răspundeți!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vreun vas de sange mai sensibil...

| UnBaiat439 a răspuns:

La fiecare act sexual sangerezi?
Inseamna ca partenerul tau e un "armasar" bine dotat laughing)
Posibil sa ai un vas de sange mai sensibil. Incearca sa faci mai des ca sa iti "modelezi " asta

| Aniaani explică:

Da de fiecare data sangerez si nu inteleg de ce de la ce poate fi!