| Dannyela13 a întrebat:

sper ca nu deranjeaza intrebarile...Trebuia sa mi vina musafirii de pe 1.03.si inca nu au venit.Sunt deja 5 zile intarziere și ne am protejat deci exclud sarcina.Ma doare sub burta in zona ovarelor.De cateva zile, m-am si stresat mult cu copilul am avut probleme cu el m-a luat cu salvarea la spital etc..si dupa am avut o zi care mi-a fost rau daca ma ridicam in sezut, imi venea sa vomit.am avut si putina febra.37.si stricata la burta. Iar raul mi l am starnit de pe salvare conducea f rau si m-a luat cu lesin de doua ori..desi nu apucasem in ziua aia inca sa mananc si era 12 amiaza. Dupa nu mi-a mai fost rau da am dureri in piept si stomacul ma doare..plus burta jos.ce poate fi? e de la stres sau am racit jos? și durerile în piept de la ce oare le am?!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ai dreptate! ---toate simptomele tale(inclusiv durerea in piept) par sa fie reactii de raspuns ale organismului la stresul generat de problemele de sanatate ale copilului.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce musafiri trebuia sa ti vina? Ciclul nu musafiriilaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al un control medical, la medicul de familie si iti vor spune ei de la ce este.

| Dannyela13 explică (pentru Violleta2022):

M ași duce dar la actualul medic de familie nu rezolv nimic.Nu se pricepe.Am avut probleme cu copilul i-a băgat antibiotic Cexil la bebe de 5 luni doza foarte mare.si mi-a facut efecte adverse....si nu de intereseaza de copil. Dara mi te de mine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dannyela13):

Schimba medicul de familie, ca ai voie!

| alina2k18 a răspuns:

Te-ai cam stresat si asta influenteaza destul de mult.
Daca tot nu vine pana pe 7 du-te la medic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Trebuie sa mergi la ginecolog, cel mai probabil esti racita acolo jos.

| alina2k18 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

:)) Cistita adica raceala acolo jos :)) se manifesta altfel boss;)
http://www.csid.ro/......-11374439/