| Anonimus0805 a întrebat:

Acum 2-3 zile ma ridicam mai sus in pat si aveam încheietura de la mana stanga îndoită si practic "mi-am pus greutatea "pe ea... dupa cateva minute aveam telefonul in mana si am observat ca imi tremura mana (de la încheietura in jos), dar doar in ziua aia mi-a tremurat. Dar restul zilelor m-a durut, uneori, putin cand o mișcam. Credeti ca o sa treaca sau sa ma duc la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JUNNKiE47 a răspuns:

Probabil ai făcut vreo întindere de ligament/e, așteaptă ceva timp și dacă problema persistă mergi la doctor.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să treacă. Pe urmă o să mori.
Dar nu acum.