| monia a întrebat:

Am 11 ani si 2 luni...si nu stiu cand o sa-mi vina ciclul...am deja o secretie alb-galbuie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ai RĂBDARE, uneori NU vine decât pe la 14-15 ( sau chiar 16 ) ani...

Depinde de organismul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate pe bune acum, chiar trebuie sa postati toate cacaturile aici? Intreaba ceva inteligent, ca nu ne intereseaza pe noi cand iti vine tie ciclul.Pe bune TPU, administratorii acestui site ar trebuie sa schimbe ceva, sa nu se mai posteze tot felul de rahaturi.

| AerDeMunte a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau dreptate GamerBoy

| Stefanyax0 a răspuns:

Draga mea, nimeni nu îți poate spune data și ora exactă laughing, ce pot să îți spun este că ar trebui să îți vină dacă ai acea secreție, dar poate dura.

| qxAlbastru a răspuns:

Stai chill...eu am paispe` si nu mi-a venitwinking.
si mie imi mai apare acea secretie.
Sunt doar toxine din cate stiu eu =]]
Nu trebuie sa te impacientezi de nimic..relaxeazate ca nu la toate fetele le vine la aceeasi varsta. poate venii mai tarziu sau mai devreme depinde de organism.

| iDaiisy a răspuns:

rolling on the floor)) stai chill. Mai asteapta putin: ))