| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am 17 ani is inalt dar cam slabut la maini, am 70 de kg, am 2m e cam putin pentru inaltimea asta, am inceput sa fac flotari cate 15 dimineata 15 genoflexiuni si 15 abdomene si seara la fel cate 15 din fiecare si ce ar trebui sa mananc ca sa fac muschi? Am inceput sa am si febra musculara, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Hrana bogata in proteine. Febra, trece.

| Violleta2022 a răspuns:

15 geniflexiuni si 15 abdomene sunt frectie la picior de lemn!
Daca vrei sa-ti cresti masa musculara de la maini si picioare, fa cate 150 de flotari pentru fiecare grupa musculara.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Violleta2022):

150 pe zi? tu vrei sa nu mai ma dau jos din pat? laughing

| răspundtot a răspuns:

Încearcă înotul, la bazin după corona