| mihaela8005 a întrebat:

Am fost la doctor pentru ca nu mi-a mai venit menstruatia din august si am facut niste analize in urma cărora m-au diagnosticat cu amenoree secundara si glanda autoimuna si mi-a dat tratament orgametril 1 pastila pe zi timp de 10 zile. Am terminat tratamentul si astept sa-mi vina, dar daca nu-mi vine nici dupa acest tratament ce sa fac? Sarcina ma gândesc ca n-are cum sa fie pentru ca se vedea la analize

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Frumusachi_Cristina_1997 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un medic specialist in acest domeniu