| Bianca777 a întrebat:

Am mai postat o intrebare aseara tot pentru aceasta problema, dar m-am interesat de pe internet si acum imi este si mai frica. Azi trebuie sa merg la dentist ca sa imi extragă radacina unui dolar de minte. Am citit ca anestezie se face in cerul gurii. Acum, marea mea frica este durerea. Am mai citit ca anestezia in cerul gurii este destul de dureroasa. Va rog, daca ati mai facut anestezie in acel loc spuneti-mi cum a fost
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E fix o intepatura in gingie si cam atat

| relian a răspuns:

Dolar de minte cei ala?laughing dci vrei dolari sa inteleg.Nu stiu dara nu-i greseala de tastaura ca undei D si undei M.In sf daca tui zici dolar asa o fi.Anestezia eu cred ca se face acolo in gingie linga dolaru ala de care o fi de 1 sau 100 $ laughing si nu te doare stai linistita, deci mergi si rezolva ce ai, nu te mai lua dupa ce spun unia pe net

| Bianca777 explică (pentru relian):

Am scris gresit