| Marinela989768 a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie de ajutor
De ceva timp ma doare burta in partea de jos, si spatele si uneori ma doare sau ma ustura vaginul
Ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai un medic specialist ti-ar putea spune. Cauzele pot fi multiple.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu putem ghicii, ca atare, te sfatuiesc sa mergi la un control ginecologic!

| anamariarot a răspuns:

O posibila infectie urinara, dar sfaturile de aici nu te scutesc de mersul la medic. Mergi intai la medicul de familie sa-ti dea bilet de trimitere pentru analize, apoi mergi la ginecolog