| AlessiaPandaa a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata... Ce se poate intampla daca te tai la mana si combini sangele tau cu sangele altei persoane (de sex opus)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic! Ce sa se poata intampla? Doar daca celalata persoana are cumv SID si atingi cu snagele ei rana ta, te-ai rezolvat pe viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca persoana cealalta are o boala, o poti lua imediat.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Se intampla ca poti lua ceva boli nasoale. Dar daca pui intrebarea asta aproape ca nu as regreta sa se intample, deci baga cu incredere, vezi tu dupa aia ce se intampla. Pe mine oricum nu ma intereseaza.