| catalina_8997 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi, exista reactii adverse daca in aceeasi zi in care iei antibiotice bei alcool?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KittyLoveBastet a răspuns:

Nu se intampla nimic! NIMIC! Asta credeam si eu pana sa beau un pahar de sampanie in timp ce faceam tratament de raceala laughing. Ametesti de la alcohol, in rest pastilele nu isi mai fac efectul tongue

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ficatul sufera foarte tare. Ii trebuie cateva luni sa se refaca, desi tu nu simti nimic, Insa daca il mai agresezi si altfel, incet-incet te lasa si se imbolnaveste grav.

| victoriapapi a răspuns:

DA! Este f. periculos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot aparea dar nu neaparat dar oricum nu e bine

| BlueEyes_4836 a răspuns:

Nu cred. si eu am baut la fel. si nu am patit nimic