| pufosicaa a întrebat:

Buna TPU.Am o problema acum 2 ani am cazut pe genunchi si de atunci acel picior imi oboseste mai repede si cand ma gandesc la el ma doare. Oare mi-am rupt ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rallu_Raluca_1997 a răspuns:

Nu ti s-a rupt. Poate si s-a sucit o vena sau ceva de genul.
Dar daca chiar nu iti revii nici de la cateva masaje ar trebui sa mergi la medic.
Sper ca te-am ajutat!
FUNDA!

| pufosicaa explică (pentru Rallu_Raluca_1997):

Mersi. tot nu mi-am revenit dar o sa ma duc la medic!

1 răspuns: