| StartedAunt a întrebat:

Am o problema, am avut diaree si am luat pastile iar acum de 4 zile nu ies cu scaunul!
Imi vine sa ies dar am un dop de care nu reușesc sa ies afara!
Am incercat laxative naturiste si supozitor cu glicerina, degeaba...
Iasă puțin scaun foarte moale iar dupaceea simt din nou acel "dop".
Cum sa ies urgent?
Ajutați-mă va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci cu ceai de crusin, mie mi-a folosit in cateva randuri.