| Millis a întrebat:

am o problema grava, mi-e frica sa fac treaba mare, deoarece e foarte tare si ma doare rau cand fac. am luat laxative, degeaba e tot la fel doar imi da o durere de stomac, am sa incep o dieta dar nu merge am luat tot ce e posibil. ce pot manca sa-mi provoc ca si un fel de diaree? va rog din inima ajutati-ma nu am mai facut de 6 zile help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| sautean14 a răspuns:

M da am si eu problema asta cand nu mananc supe zamuri o data am stat 30 de minute in baiecryingmananca supe si zamuri sper sa ati fiu de mare folos

| alin1988 a răspuns:

Bea vin

| Cyulycao a răspuns:

Ai grija deoarece problema asta ar putea deveni una nasoala rau..pe colon se formeaza focare de infectie si de acolo pleaca in corp

http://www.comenziforever.ro/produse/bauturi-nutritive/aloe-vera-gel-ID6

in caz ca nu reusesti cu nimic incearca cu asta..nu se gaseste in farmacii si ca sa il procuri trebuie sa fi distribuitor.te pot ajuta sa il iei daca vrei, este un supliment alimentar si nu are efecte adverse

| Andy_Valy_1993 a răspuns:

Bere cu pepene rosu

| Millis explică (pentru Andy_Valy_1993):

Dar daca as manca struguri si dupa as bea lapte?

| Just4Joker a răspuns (pentru Millis):

Incearca iaurt cu bere... Crede-ma, nu e o gluma.
Vei iesi in mai putin de 10 minute.

Amesteca iaurtul cu cativa mililitri de bere si voilla!

| Felys a răspuns (pentru Millis):

Adauga si niste prune

| Millis explică (pentru Just4Joker):

Problema e ca nu am bere acasa, dar daca as manca struguri si as bea lapte s-ar intampla ceva?

| Just4Joker a răspuns (pentru Millis):

Da, dar n-ar avea un efect asemenea iaurtului cu berea...
Totusi, incearca... n-ai nimic de pierdut happy