| DOGinthecartie a întrebat:

Buna TPU am o problema de o vreme ...cand ma spal pe corp imi apar ceva solzi pe piele ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deeutzy a răspuns:

E de la apa cu calcar
date cu crema hidratanta pentru corp pe picioare in fiecare seara o sa iti treaca
iar daca nu iti trec inseamna ca e ceva neinregula cu pielea ta deci du-te la dermatolog :*
succes

6 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Bay desteptilor arata ca niste solzi imi mici si se fac de la apa calcaroasa asa ca nu mai radeti ce ceva ce nu stiti... mersi pentru funda :*

| gabrielutzu a răspuns:

In caz ca nu te transform in ceva horror, vreun alien ceva, s-ar putea sa fie totusi pana la urma o problema dermatologica.

| Bee_6391 a răspuns:

Pai daca iti apar solzi pe corp, probabil ca esti o sirena laughing)) rolling on the floor))

| Lorelei_8102 a răspuns:

Prea mult H2O ai privit, lasati basmele))

| ionif a răspuns:

Esti sirena rolling on the floor.Nu are cum sa fie solzi doar nu esti peste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf, solzi?
Eşti peşte.