| JulyDreams a întrebat:

Oare de ce miroase buricul asa urat cand uit sa il mai spal o vreme? Acuma m-am gandit ca poate sunt excremente de bacterii acolo si de aia miroase asa. Voi ce credeti? Parca nu e nici o alta zona pe corp care sa miroasa asa sad

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum reusesti sa ajungi cu nasul la el?

| darrio2007 a răspuns:

Cum reusesti sa ajungi cu nasul la el? Cred ca mirosul vine de mai jos. Mai ai si acolo gauri.

| JulyDreams explică (pentru darrio2007):

Nu ajung cu nasul la el, dar uneori pun degetul si cand il duc la nas miroase...

| RAY a răspuns:

Esti fata?

| darrio2007 a răspuns (pentru RAY):

Drk stie ce-o fi?

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Daca e fata poate mensteuatia, poate e la prima

| alina2k18 a răspuns:

''cand uit sa il mai spal o vreme?''
LOL, ai vrea sa miroasa a flori de tei daca tu nu te speli laughing?
Fa-ti dus de 2 ori pe zi cum isi fac toti oamenii care au o igiena impecabila.

| JulyDreams explică (pentru alina2k18):

Normal ca imi fac dus zilnic, doar ca uit de buric. Doar nu o sa tin evidenta. Ma spal in urechi, dar de alte gauri cam uit sad

| Dalmore a răspuns:

Gizăs faching craist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spălate zilnic și nu o sa mai miroasă