| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

am o problema. Deci eu am inceput sa manac foarte putin, si la fel la apa. Beau foarte putina apa.Dar nici nu mi se face sete sau foame...De ce mi se intampla astea? Si cum pot rezolva.
P.S. : Adica nu mananc sau beau foarte mult... Poate beau doua guri de apa pe zi, si; a mancare o farfurie de X pe zi...Si nu sunt sarac, din potriva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deni123 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi la un doctor pentru ca pe zi nu e normal sa bei doua guri de apa, din potriva trebuie sa bei 2 l de apa pe zi.Mergi cat mai repede la un doctor.O zi buna!