| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

am o problema, tremur, si nu stiu de ce, am in clasa unu care ma enerveaza si daca e sa ma bat cu ala sau ceva de genul ma apuca tremuratul, si ma enerveaza,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

E de la emotii, sau mai bine de la adrenalina! Nu prea ai ce face.Zi mersi! Eu cand eram mai mic si era de imbranceala imi lacrimeau ochii laughing ala ciudat! Incearca sa te stapanesti, probabil ti se inmoaie si picioarele. Poate daca treci mai prin de'astea o sa te inveti!winking

4 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Și care-i întrebarea?

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru Teardrop):

Ca de ce tremur din chestia aia scrisa mai sus

| soloangel01 a răspuns (pentru Diodiu_Cristy_1998):

E de la emotii, sau mai bine de la adrenalina! Nu prea ai ce face.Zi mersi! Eu cand eram mai mic si era de imbranceala imi lacrimeau ochii laughing ala ciudat! Incearca sa te stapanesti, probabil ti se inmoaie si picioarele. Poate daca treci mai prin de'astea o sa te inveti!winking

| Sadic a răspuns:

Consultă un doctor!

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

E si din cauza ca esti foarte nervos si vrei cu orice pret sa actionezi sau te gandesti cum sa-l bati sau daca il vei bate.