| anonim_4396 a întrebat:

Am patit iarăsi ca pana sa adorm nu ma mai puteam misca. Auzeam vocea bunicii mele dar nu era. Nu inteleg de ce mi se intampla. Am fost la medic si mi-a dat ceva medicamente de somn. Luăm jumatate dar am inceput sa ma simt mai bine si nu an mai luat. Dar acum iarăsi patesc? E cauza oboselii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Eu cred ca e o chestie psihica, te sfatuiesc sa iti cauti mai multe ocupatii, apucate de un sport, iesi la alergat, asculta muzica ceva care sa te faca sa uiti si sa te relaxeze.

| RebelafaraNume a răspuns:

Raspunde urgent! Bunica ta e moarta?

| anonim_4396 explică (pentru RebelafaraNume):

Ce amuzant/a esti.