| Anda82 a întrebat:

Astazi am avut sport si am alergat 6 ture jumate de teren si cand am terminat incepeam sa ametesc, stari de voma, iar cand am ajuns in clasa nu ma puteam ridica de pe scaun si ma intepa in partea stanga jos. M-a tinut asa vreo 2 ore pana mi-am revenit! De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| akaleesh20 a răspuns:

Ai o usoara anemie probabil. Fa-ti niste analize de sange si vei fi mai lamurita... se poate sa fie ori de la fier, ori de la calciu sau ceva carente de vitamine. Eu sunt la asistente medicale eleva si iti spun ca asta e cel mai binehappy Multa sanatate!

| flaviu1990 a răspuns:

eu zic apendicita mergi la doctor

| Anda82 explică (pentru flaviu1990):

Apendicita e in partea dreaptawinking

| Bivolu69c a răspuns:

Nu ajunge destul oxigen la creier si probabil si glicemia o aveai scazuta ca daca mancai inainte o ciocolata intreaga numai aveai nimic de genu