| roby2oo0 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare (luni am fost cu un prieten sa ne jucam si in spatele casei la vreo 400 metri este un loc cu gheata si neam decis sa ne jucam hockey bine fara crose si patine dar asa de placere am alunecat si am cazut m-am lovit la genunchi cred ca mi-am sucit rotula ziua aia nu mai putut sa merg doar pe varf dar acum pot sa merg dar tot mie amortit piciorul si ma doare daca il tin drept (e vorba de piciorul drept) ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Impossibl3 a răspuns:

Pai este de rau si eu am patit dar la fotbal in final nu am mers la doctor dar am dat cu fastungel timp de 2 zile si m-a lasat.:d

| denisacosmina98 a răspuns:

Părerea mea este că data viitoare când te joci trebuie să fii mai atent şi acum trebuie să mergi al doctot neapărat.
Baftă!