| Ap_Gabriel_2001 a întrebat:

Am si eu o problema, de ieri am un catel(metis) si nu stiu cum sa il fac sa nu ma scheaune.
Am incercat orice.
Pana acum la puiutii de caine le puneam un animalut de plus pentru a le tine companie dar la acesta nu merge nimic.
Mentionez ca mama sa l.a parasit (cred) eu l.am gasit langa gradina mea si l.am luat.
Cand sunt langa el tace si se alinta dar cand plec incepe sa scheaune incontinuuu!
Ajutor va rog!
DAU FUNDA PENTRU CEL MAI EFICIENT RASPUNS.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Putin lapte caldut cu paine!

| BroascaCuElice a răspuns:

Stai cu el

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Probabil e mic, plange dupa neamuri si sigur ii trebuie ceva timp sa se obisnuiasca cu tine si cu locul.

| Clorox a răspuns:

Stai cu el, plange ca este mic happy

| MadHOuse a răspuns:

S-a atasat mult de tine, mai ales ca e pui..Plange pentru ca se simte singur intr-o casa noua si vrea sa fie cu tine.

| Ap_Gabriel_2001 explică (pentru MadHOuse):

Multumesc.

| MadHOuse a răspuns (pentru Ap_Gabriel_2001):

Cu placere ma bucur ca ti-am fost de folos.