| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU! Azi am băut multă apă şi aveam burta umflată peste 2-3 ore mi-a scăzut(adică parcă nu aş mai avea burtă şi înainte era destul de umflată)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

E ok! happy Nu ai nimic. big grin Liniștește-te! happy

| Valeennavoleena65 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Mulțumesc!

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Cu drag. happy Dacă te-ai liniștit și calmat, acum poți conștientiza că nimic rău nu se poate întâmpla big grin, că nimic ireal nu există. Și dacă ți-a fost util sfatul meu, îmi desemnezi răspunsul ca fiind câștigător? : )) Mulțumesc! big grin

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Serios asta chiar este o problema importanta pentru tine?
Du-te de te urineaza si iese apa bauta!

| Catrice a răspuns:

Aia e, ai rămas gravita cu Picăturăhee hee
Câți 8 ani ziceai că ai? De curiozitate așa.

| Valeennavoleena65 explică (pentru Catrice):

Am 15 şi nici tu nu ai înțeles întrebarea

| Catrice a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Singurul lucru pe care l-am înțeles este ca tu nu ai niște cunoștințe de baza pe care un copil de 11-12 ani le are.

| Valeennavoleena65 explică (pentru Catrice):

E bine că le ai tu laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca azi nu ai gandit prea mult in schimb. Ti-ar fi luat foc creierul, dar dupa 2-3 isi revenea. laughing

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonim_4396):

Bine frate că râzi dar eu cred ca dacă ți s-ar fi întămplat ție te îngrijorai dacă nu ştii aici pe TPU se ajută oamenii nu se râde de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii se mai îmbată și cu apa.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Probabil al fost balonata rolling on the floor Se mai intampla.

| Valeennavoleena65 explică (pentru MariaEElena0505):

Nu ai înțeles nimic din ce am scris.Am spus că burta a scăzut şi că nu a aratat niciodată aşa

| MariaEElena0505 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Nu stiu, cred ca trebuia sa explici și tu mai bine. Credeam ca din cauza apei. rolling on the floor Asa pățesc eu dacă beau foarte multă apa. Mi se umfla, iar după 2-3 ore, se dezumfla. rolling on the floor In orice caz, cred ca poți sa vorbesti cu un medic despre problema aceasta, spre exemplu cu cel de familie, însă nu cred ca este ceva grav.

| godanswer a răspuns:

Este normal. Sunt momente in care esti mai balonat.