| Liiidiaaa a întrebat:

Buna TPU

Azi de dimineata cand ma duceam la baie am simtit ca parca eram ametita parca era beatalaughing si mi se infundase urechilelaughing...
DEci este din lipsa de calciu?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil o lipsa de calciu, magneziu, o scadere brusca de tensiune, nu te odihnesti suficient si cum trebuie...
Cel mai bine mergi la medic pentru analize si tratament daca e cazul.
Te pup!

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Ia vezi sa nu fii insarcinata laughing)

| Meli34 a răspuns:

Pai mie mi se intampla asta de obicei cand ma ridic din pat dimineata brusc, sau de multe ori cand,, imi vin problemele'' laughing dar poate fi si din lipsa de calciu happy sper ca te-am ajutatwinkingwinking

| CMaria21 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze te sfatuiesc sa iti faci niste analize! Sanatate

| Karmesytta a răspuns:

Se mai intampla, de obicei cand te ridici brusc.Asa am patit si eu intr-o seara imi faceam baie si cand am iesit din cada am ametit si numai vedeam clarlaughing). Daca ametelile sunt persistente consulta un medic.

| AnalbagRevine a răspuns:

Ai o disfunctie autonomica de iti cauzeaza crizele astea de hipotensiune arteriala

Da e poasibil sa ai lipsa de calciu sau e posibil sa nu fi dormit prea bine