| Darktee a întrebat:

azi m-am batut cu un coleg si el m-a zgariat cu unghiile pe gat si mi-au ramas ditamai zgarieturile,mentionez ca nu mi-a curs sange deloc,decat ustura,zgarietura nu a patruns in piele, pielea fiind neteda si nu se simte zgarietura.Imi puteti spune si mie va rog daca e posibil sa imi ramana semn(vreau la liceul militar) si cu ce sa ma dau ca sa treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu raman urme si daca esti bataios, esti bun in armata.

| Darktee explică (pentru Salontanul):

Mersi,m-ai cam linistit, dar in cat timp ar trece si cu ce sa ma dau sa treaca mai repede, as incerca crema de galbenele?

| Salontanul a răspuns (pentru Darktee):

Multumesc si eu! Cat despre vindecare, da. Galbenele, Patlagina, ulei de Menta piperata, Sulfina galbena, Levantica, Propolis. In farmacii gasesti Cicatridina.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Semn nu. Dar nu iti recomand liceul militar daca te bati ca un fatalau.

Răspuns utilizator avertizat